Hledá se SPOLUADMIN!!!

Nina Dobrev pro iVillage

29. září 2012 v 22:02
Nina Dobrev se pro iVillage rozpovídala o svém novém filmu The Perks of Being a Wallflower, nastíní, jaká by mohla být jako upírka v TVD, dozvíte se něco o Ninině módním stylu a o oblíbeném jídle na cesty.

V čem se podle vás The Perks of Being a Wallflower liší od jiných středoškolských filmů?
Víte, tenhle film není takovým tím stereotypním odrazem středoškolského příběhu. Působí jako skutečnost. Je to o vyvržencích, ne o super dětičkách, jestli mi rozumíte. Život na střední je jako jízda na horské dráze. Člověk si prochází dobrými i zlými časy a jsou to vaši přátelé, kteří vám pomáhají vše překonat. V tomto smyslu je to reálné, skutečná střední škola.

Film se dotýká i některých ošemetných témat - drogy, sex, zneužívání. Myslíte si, že je důležité otevřeně diskutovat o problémech, kterým dospívající čelí?
Ano, rozhodně si myslím, že je to důležité. Cesta k tomu, jak zjistit, že nejste jediný, kdo si něčím zrovna prochází, je být otevřený a nebát se o problému mluvit. V mém případě (ve filmu) se jedná o zneužívání, které je ve společnosti hodně časté.

Postavy ve filmu zjišťují, kým vlastně jsou. Kdybyste se mohla vrátit do minulosti, co byste řekla svému dospívajícímu já?
Já nevím. Je to těžké, protože mám se střední dobré zkušenosti. Myslím, že jsem měla období, kdy jsem si užívala zkrátka všechno. Ale když se tak ohlédnu zpět, asi bych vše nedělala jedním dechem, přála bych si nadechnout se dvakrát - zvláště teď, když jsem veřejně známá osoba. Mám pocit, že dřív jsem byla bezstarostnější. Anonymita pro mě měla hořkosladkou příchuť, byla pro mě cenná.

Vy i vaše kolegyně Emma Watson jste známe pro svůj smysl pro módu. Na červeném koberci vypadáte vždy skvěle.
Díky! Myslím, že prožívá nějaké super módní období. Je vždy tak elegantní a krásná. V tomhle ohledu k ní vzhlížím
.
Radily jste si vy dvě někdy, co se módy týče?
Vlastně ano. Minulý rok jsem se při příležitosti MuchMusic Video Awards rozhodovala mezi několika modely, takže jsem ji požádala o radu. Bezpečná volba nebo riskantní volba v podobě modrých šatů Georgese Chakry, které jsem měla zrovna na sobě. A ona mi řekla, že pokud se v těch šatech cítím sebejistě, ať nechám bezpečnou volbu stranou, ať zariskuji, že bude alespoň legrace.

"Ujíždíte" společně na nějakém návrháři?
Já nevím. Nosíme na sobě oblečení od mnoha úžasných návrhářů a jsem si docela jistá, že Emma už vyzkoušela skoro všechny. Já bych chtěla něco na sebe od Versaceho, Calvina Kleina a Chanelu.

S kým byste si chtěla vyměnit šatník kromě Emmy?
Asi s Emmou Stone. Se všemi Emmami, které mají tak dobrý vkus.

Premiéra 4. řady TVD bude 11. října, co nám můžete říct o tom, co nás čeká?
Vše, co mohu říct, je, že moje postava asi všechny překvapí. Začátky budou zmatené a komplikované díky jejímu současnému stavu mysli, ale potom možná vyspěje v sebevědomého a překvapujícího upíra.

Váš přítel Ian Somerhalder hraje bad-boye Damona. Jste tým Damon nebo Stefan?
To je těžké. Nemůžu být čistě jen fanouškem jednoho z nich. Já prostě dělám to, co mám napsáno ve scénáři.

To je fér. Na ženy v Hollywoodu je kladen obrovský tlak kvůli skvělé vizáži. Jak to zvládáte vy?
V osobním životě jsem perfekcionistka a už se to projevuje i v mém profesním životě. Vždy chci, aby bylo všechno nejlepší. Ale někdy se musím zastavit a vycouvat, abych se nezhroutila.

Jaké je vaše nejoblíbenější jídlo na cesty?
Miluji burgery. Miluji burgery. Mám ráda velké šťavnaté hamburgery s rajčaty, salátem, kečupem, hořčicí, barbeque omáčkou, tatarkou, lanýži a pažitkou. Všechno v jednom.

Máte ráda nějaký burger na konkrétním místě?
U Hala ve Venice mají nejlepší krůtí hamburger.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama